Rejestracja

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Echo1

Re: Rejestracja

Postautor: Echo1 » 05 kwie 2020, 21:46

I. Postać
1. Imię: Echo
2. Płeć: Kobieta
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Jest charakterystycznym wilkiem. Heterochronia i specyficzny rozmieszczenie ubarwienia, bez wątpienia wyróżniają ją z tłumu. Wywodzi się z dość wysokiego gatunku, przez co, nawet jak na samicę, prezentuje się okazale. Przez swoją nietypową fizjonomię i blizny, będące pamiątką po nieprzyjemnej przeszłości, może sprawiać wrażenie nieprzyjemnego osobnika.
5. Charakter: Osobowość Echo mocno zależy od tego, z kim przyjdzie jej rozmawiać. Uznaje ona bowiem prostą zasadę: „będę dla ciebie taka, jak ty dla mnie”. Początek dla wszystkich jest jednak taki sam: spokojna i cierpliwa, analizuje każde poczynanie rozmówcy, aby wydać ostateczny wyrok.
6. Historia: Dla samicy jest to zamknięty rozdział, do którego woli już nie wracać. Porzucona przez stado z powodu swojej odmienności, postanowiła znaleźć szczęście na obcych terenach. Życie samotnika nigdy nie było tym, czego pragnęła. Z tego też względu ofiaruje dozgonną wdzięczność stadu, które zgodziło się zaoferować jej swój dom. Za alfę!

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałaś się o forum?
Otrzymałam link do strony od znajomego
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?
Tak i Nie. Tak, ponieważ po raz pierwszy przyjdzie mi wcielić się w wilka oraz składać podanie na prywatnym forum i nie, gdyż miałam już styczność z PBFami
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?
Poszukuję czegoś „świeżego”. Czegoś, co zapewni mi całkiem nowe doświadczenie i pozwoli oderwać się od powielanych wszędzie schematów. W skrócie, liczę na dobrą zabawę

PS. Spsułam i zarejestrowałam się wcześniej, przez co zmuszona byłam dopisać 1 do nazwy użytkownika

Idriss

Re: Rejestracja

Postautor: Idriss » 12 kwie 2020, 15:07

I. Postać
1. Imię:Idris.
2. Płeć: Samica.
3. Wiek: Szczeniak.
4. Opis wyglądu: Oczy szczeniaka są w kolorze bursztynu, sierść zaś jest beżowo-szara. Pod brzuchem ma prawie niewidoczną bliznę w kształcie nieskończoności.
5. Charakter:Istny wulkan oraz mieszanka wybuchowa. Jest bardzo żywiołowa, odważna, wszędzie musi wetknąć czarny nos. W jej słowniku nie ma słowa „strach”. Uwielbia zwiększać grono swoich znajomych. Uważa, że w życiu chodzi o dobrą zabawę, dlatego nie jest w stanie pojąć trosk dorosłych. Nigdy się niczym nie przejmuje, próbuje w każdym odnaleźć przyjaciela. Zadaje masę pytań na minutę przez swoją wrodzoną ciekawość świata. Nie potrafi się podporządkowywać na zawołanie. Robi to tylko wtedy, kiedy sama uzna za stosowne. Jest bardzo uparta, bywa zarozumiała i pyskata oraz sarkastyczna w skrajnych przypadkach. Na ogół stara się jednak uszczęśliwiać wszystkich oraz zarażać swoją pozytywną energią.
6. Historia: Była szczęśliwa u boku kochającej rodziny, która składała się z matki, ojca i dwóch sióstr. Pewnej nocy stwierdziła jednak, że chce wyruszyć w przygodę dzięki której pozna odrobinę więcej świata. W trakcie wędrówki obrała sobie za cel uszczęśliwić jak najwięcej wilków, które napotka na swojej drodze. Na ogół trafiała na bardzo pozytywne osobniki, które zakochiwały się w charakterze Idris. Wówczas zostawała z nimi przez pewien czas, aby miał jej kto zapewnić jedzenie oraz ochronę przed silniejszymi drapieżnikami. Przez cały okres podróży trafiła tylko raz, na wyjątkowo wspaniałą parę wilków, którą polubiła szczególnie. Był to czarny, rosły basior, oraz jego syn – Jace - który był w podobnym wieku co ona sama. Ze swoim prawie rówieśnikiem dogadywała się idealnie. Mieli to samo poczucie humoru, ten sam żywiołowy charakter i przede wszystkim – obydwoje chcieli zbawić cały świat. Bardzo ciężko było jej się rozstać z nimi, jednak miała swoje żelazne zasady. Z nikim nie zostawała zbyt długo. Wiedziała, że aby spełnić swój cel musi ciągle wędrować. Nie było czasu na ckliwe pożegnania. Panowie wiedzieli o tym doskonale, dlatego kiedy nadszedł czas rozłąki nawet nie zaprotestowali. Jedynie Simon, ojciec Jace’a, powiedział, że nigdzie jej nie puści przed zjedzeniem porządnego, obfitego posiłku. Idris oczywiście zgodziła się. Jedzenie było drugim, co kochała najbardziej zaraz po uszczęśliwianiu innych. Wybrali się więc na ostatnie wspólne polowanie, a po skończonym posiłku wylizała dokładnie pierw swój pysk, a chwilę później pysk drugiego szczeniaka. Śmiała się przy tym głośno.
Z dorosłym wybrała nieco bardziej subtelny sposób pożegnania. Podeszła, wtuliła się w jego łapę i podziękowała za opiekę i serce, jakie jej podarował. Stwierdziła również, że ma u niego dług i z pewnością wkrótce go spłaci. Szczeniakowi natomiast powiedziała na odchodnym, że został jej najlepszym przyjacielem, którego pokochała całą swoją szczenięcą miłością. Obiecała również, że kiedy będzie dorosła to znajdzie go, a wtedy znowu dalej będą zbawiać świat. Po tych słowach potruchtała prosto przed siebie z szerokim uśmiechem na pysku i zapasem energii. Miała jej tyle, że wskakiwała na każdy możliwy przewrócony pień. Nie wyszło jej to na dobre, ponieważ przez swoją nieuwagę poślizgnęła się na jednym z nich, zaorała brzuchem o wystająca gałąź i zwichnęła prawą, przednią łapę. Oczywiście wyciągnęła lekcje z tego zdarzenia – próbować spadać na zadek, a nie na łapy. Mogłaby oczywiście pomyśleć, iż lepiej w ogóle na nic nie wskakiwać… ale wtedy jej życie stałoby się zdecydowanie zbyt nudne. Adrenalina była czymś, co potrzebowała dostarczać regularnie do swojego organizmu.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od znajomej.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Dołączenie będzie na pewno miłą odskocznią od życia prywatnego.

Chodzi o konto "Idris", pierw zarejestrowałam konto a dopiero później uzupełniłam zapis...

Egyptu

Re: Rejestracja

Postautor: Egyptu » 16 kwie 2020, 15:27

I. Postać
1. Imię: Egyptus
2. Płeć: samiec
3. Wiek: dorosły
4. Opis wyglądu: Basior o zielonkawozłotym futrze i gałęziach na plecach. Od pewnego czasu porusza się głównie w płaszczu. W niektórych miejscach można dojrzeć sporo blizn, pamiątek z przeszłości.
5. Charakter: Jest jak natura - najczęściej spokojny, nie wadzący nikomu stary dąb, by po chwili zmienić się w rwącą rzekę, pokazując prawdziwy charakter lasu. Przyjazny wobec przyjaciół, ostrożny wobec innych. Nade wszystko ceni rodzinę.
6. Historia: Zbyt długa, by ją opowiadać. Ważne, by nadmienić tylko kilka informacji rodzinnych - wnuczek Khaza i Lisy, syn Narcissy, ich córki, ówczesnej Samicy Alfa Klanu Lasu. Sam był zarówno Zwierzarem, Uzdrowicielem, Strażnikiem, Doradcą, Mistrzem, jak i Samcem Alfa. Klan był jego rodziną, czymś, z czym nie potrafił się rozstać przez wiele lat. Teraz wrócił, by na nowo zobaczyć, co się stało z jego pobratymcami.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?
Wiem o nim, odkąd się założyło.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?
Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?
Dawno mnie tu nie było i postanowiłam wpaść, żeby zobaczyć, co u was, robaczki.

Shiva_

Re: Rejestracja

Postautor: Shiva_ » 28 kwie 2020, 22:00

I. Postać
Imię:
Shiva
Płeć:
Samica
Wiek:
Równe 2 lata na karku
Opis wyglądu:
Shiva to szczupła wadera z heterochromią. Jej prawe ślepko jest niebieskie, a lewe żółtawe. Jej futro jest praktycznie całe białe, a w nielicznych miejscach posiada brązowe plamki. Jeśli spojrzymy na jej uszko zauważymy, że znajdują się tam trzy, symetrycznie okrągłe plamki w kolorze identycznym jak prawa tęczówka.
Samiczka posiada futro średniej długości i bardzo miękkie w dotyku. Nie posiada jak na razie żadnych blizn po walkach, ponieważ nie często w takie wpadała.
Jej uszy są raczej delikatnie przerośnięte i posiadają brązową "obwódkę". Pyszczek ma delikatnie, ale to naprawdę delikatnie przedłużony.
Nie należy do wysokich wilków, jest raczej przeciętnego wzrostu.
Charakter:
Wadera jest raczej spokojna i uprzejma. Nie szuka konfliktów, wszystko stara się na spokojnie wytłumaczyć. Stroni od walk i jak na razie całkiem jej to idzie. Jest wyrozumiała i można szukać u niej porady. Mimo jej młodego wieku potrafi poradzić sobie sama, no przynajmniej tak się jej wydaje. Jest roztrzepana i czasem zdarzy się jej o czymś istotnym zapomnieć.
Uwielbia towarzystwo i ogólnie poznawać inne stworzenia. Nie lubi być sama, gdy jest sama nie czuje się bezpiecznie.
Często się obawia utraty wilków, na których jej zależy. W końcu już najbliższych straciła, można to nazwać traumą?
Jest czujna i na początku nieufna nowo poznanym. Przedstawić może i się przedstawi, ale nic więcej nie wyjawi.
Historia:
Raczej Shiva nie lubi do tego wracać. Opiera się to głównie na zamordowaniu jej najbliższych i dosłownym wpadnięciu w dołek. Mimo tego starała się zachować pogodę ducha i obecnie jakoś sobie żyje mając się dobrze.
Nie narzeka, ale czasem potrafi się czegoś zalęknąć czy paść na pyszczek i powiedzieć "ja już nie wstaję, zakopcie mnie i zostawcie". Oczywiście niech nikt nie zakopuje jej na serio! Czasem palnie coś głupiego i tyle.

II. Gracz
Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?
Całkowicie przypadkiem na nie trafiłam XD. Znalazłam je przeglądając sobie stare wiadomości ze znajomą, która najwyraźniej mi je kiedyś zaproponowała.
Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?
W sumie, to nie. Jednak znowu czuję się w tym temacie jak świeżak :3.
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?
Od dłuższego czasu szukałam jakiegoś ciekawego roleplay'u na forum.

Mogwhay-

Re: Rejestracja

Postautor: Mogwhay- » 29 kwie 2020, 22:31

I. Postać
1. Imię:
Mogwhay
2. Płeć:
Samiec
3. Wiek:
Młody 2-latek
4. Opis wyglądu:
Mogi to wysoki i szczupły basior o błękitnych ślepiach. Jest wysoki przez swoje zbyt długie łapy. Czemu są zbyt długie? Po prostu się taki urodził, żadnej filozofii nie ma. Jego futro jest w odcieniach czerni i bielu, a niektóre elementy jego wyglądu skąpane są w niebieskim. Posiada nie za długi, nie za krótki pyszczek uzbrojony w ostre zębiska, którymi raczej nikt nie ma zamiaru dostać.
Jego pazurki są delikatnie dłuższe niż normalni przedstawiciele wilczego gatunku, ale wcale mu to nie przeszkadza. Są równie ostre co u reszty jego rówieśników, a może i delikatnie ostrzejsze?
Ma niebieski, rozwidlony języczek na końcu, a wnętrze jego pyska jest delikatnie ciemniejsze od samego jęzora. Również języczek jest delikatnie dłuższy niż u reszty, jednak nie ma z tym problemu.
Mimo swojej smukłej budowy ciała, pod futrem skrywa spore mięśnie.
5. Charakter:
Mogwhay to dusza towarzystwa. Jest wyjątkowo kontaktowy, ale nie przyjacielski o dziwo. Nie przywiązuje się do kogoś zbyt szybko, na to potrzeba dać mu sporo czasu. Może i będzie pokazywał się ze strony rozrywkowej i nieprzewidywalnej w swoich działaniach, udawać kogoś, kim nie jest oraz kłamać na różne tematy, ale mimo to dla przyjaciół będzie oddany. Chociaż jeśli się z nim zaprzyjaźnisz to gratuluję, bo zyskanie jego zaufania jest wyjątkowo trudne.
Zawsze pokazuje się z tej strony "fu** it all, we're gonna party tonight", ale naprawdę przeżywa wszystko w swoim zamkniętym otoczeniu. Zamkniętym do jednego wilka, tylko niego.
Do większości rzeczy podchodzi zbyt emocjonalnie, ale mimo wszystko przy innych próbuje odwrócić kota ogonem.
Panicznie boi się utraty tych, na których mu zależy.
6. Historia:
Mog urodził się daleko od tutejszych terenów. Ojca nie znał, matkę kochał bez wzajemności. Chociaż czy na pewno?
Podobno Mogwhay okropnie przypominał ojca, ale tylko z wyglądu. Za to właśnie matka go nienawidziła, był tą "złą pamiątką" po przelotnym romansie. A jako że był jedyny w miocie, wyboru matka zbyt wielkiego nie miała.
Mimo to Mogi myślał, że jest to normalne. Że każda matka tak okazuje miłość swoim potomkom, bo w końcu innej nie miał więc nie mógł się nauczyć tego, że nie jest to normalne.
Lata mijały, a Mogwhay zamarzył o wyprawie. Gdzieś tam, za horyzont targały go łapy. Za wszystkie góry, równiny czy inne temu podobne miejsca.
Oczywiście jego mamke była na absolutne nie i raczej zmienić zdania nie planowała.
Mimo tego już półtoraroczny basior wybrał się sam. Bez zgody jego mamuśki, ruszył tam gdzie poniosły go łapy. Daleko, przed siebie. Aż dotarł, tutaj gdzie obecnie się znajduje.
Dopiero po poznaniu pierwszych tutaj wilków zrozumiał, że matka nie okazywała mu w normalny sposób miłości. Mimo wszystkiego on dalej twierdził, że ta go kochała, tylko w trochę inny sposób.
Było mu smutno gdy zrozumiał, że tutaj jest samotny. Porzucony. Bez żywej duszy przy boku.
Cóż, jego historia się jeszcze nie skończyła, a ja jej nie piszę, tylko on. Kto wie jaka będzie jej kontynuacja?

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?
Z wymiany banerami na innym forum. Przeglądałam sobie czy trafię na coś ciekawego i bump, trafiłam.
I jeszcze znajoma mi poleciła jakiś czas temu, zapomniałabym X,D.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?
Dokładnie na tym forum - Tak, ale tak to przyjemność miałam pograć już paroma postaciami na innych forach.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?
Szczerze - z nudów. W sumie to też dlatego, że jakoś miło mi się patrzyło na to forum, a sam zamysł wilków przykuł moją uwagę jeszcze bardziej ,:).

Amayi-1

Re: Rejestracja

Postautor: Amayi-1 » 01 maja 2020, 14:01

I. Postać
1. Imię:
•Amayi
2. Płeć:
•Samica
3. Wiek:
•2,5 roku
4. Opis wyglądu:
•Szczupła wilczyca, średniego wzrostu. Jej futro jest średniej długości, barwy podobnej do piachu. Od pyska w dół ciągnie się biały pasek, który zakrzywia się mniej więcej od połowy brzucha w lewo. Środek jej uszu jest liliowy tak jak jej nienaturalnie mały nosek.
Prawe oko jest liliowe, a lewe białe. Nie jest jednak ślepe. Po prostu się z takim urodziła.
Mimo tego, że jest szczupła i bliżej jej do wątłej budowy umie dobrze walczyć. Brała udział już w kilku, przez co jej lewe ucho jest naderwane, a na przeciwnym policzku znajduję się ogromna blizna.
5. Charakter:
•Amayi z usposobienia jest neutralna względem innych. Lubi poznawać nowe wilki, jednak jak każdy ma swoje problemy i sekrety. Stara się żyć chwilą i nie wracać do przeszłości. Jest naprawdę zabawna i przyjacielska. Bardzo łatwo możesz zdobyć jej zaufanie.. na czym przyjechała się już kilka razy. (Została wykorzystana) Panicznie boi się biedronek i pająków.
6. Historia:
•Samica nienawidzi o tym rozmawiać. Może i jej problemy w przeszłości były błahe, ale boi się do nich wracać.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?
•Dowiedziałam się o forum od przyjaciółki.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?
•Tak, stawiam swoje pierwsze kroki na forach.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?
•Chciałabym zaznajomić się z forami i poćwiczyć pisanie.

Selysee

Re: Rejestracja

Postautor: Selysee » 14 maja 2020, 15:34

Będzie karta jak dostanę akcepta ;v

Lyse

Re: Rejestracja

Postautor: Lyse » 14 maja 2020, 15:45

I. Postać
1. Imię: Selyse
2. Płeć: samica
3. Wiek: młoda dorosła
4. Opis wyglądu: Dość pospolicie umaszczona jasnoszara wadera, zbudowana dość delikatnie, lecz pod jej skórą wyraźnie rysują się mięśnie. Porusza się z gracją i wdziękiem, dba o swój wygląd.
5. Charakter: Kiedyś była naiwna, dała się wykorzystać innym wilkom i nie jedno z tego powodu wycierpiała. Było to jednak dość dawno, a samica zmieniła się bardzo, diametralnie zyskując pewność siebie i wysokie mniemanie na swój temat. Lubi zawalczyć o swoje i idzie po trupach do celu, jeśli już sobie go wyznaczy. Jest raczej typem rozmówcy i osoby, która swoją gadką przekonuje inne, płynie z niej charyzma.
6. Historia: Może kiedyś zasłużysz na to, by ci ją zdradziła?

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Wiedziałem w sumie od praktycznie początku zaczynania przygody z pbf, ale ostatecznie do dołączenia przekonał mnie Samael.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Na wolvie tak, ale mam na koncie kilka długoletnich postaci na innych forach.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Chcę poznać bliżej forum i przekonać się, czy naprawdę jest tak bardzo beznadziejne, jak o tym wiele osób mówi. Nie ma co wierzyć plotko, trzeba dowiedzieć się osobiście!

Ariana1

Re: Rejestracja

Postautor: Ariana1 » 14 maja 2020, 22:59

I. Postać
1. Imię: Ariana
2. Płeć: Samica
3. Wiek: Mimo tego, że przyszła na świat dawno temu, to wciąż wygląda młodo
4. Opis wyglądu: Well... szara, brązowe oczy, znany wygląd
5. Charakter: Jej charakter jest jak woda, bo potrafi dostosować go do swoich aktualnych potrzeb
6. Historia: Zachowam póki co dla siebie

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Z internetów
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Lubię wilki

Clara1

Re: Rejestracja

Postautor: Clara1 » 28 cze 2020, 11:10

I. Postać
1. Imię: Clara
2. Płeć: Samica
3. Wiek: pół roku
4. Opis wyglądu: Typowa... Sierpówka! Dokładnie, ona jest takim oto gołąbkiem. Umiarkowana budowa ciała. Posiada dosyć smukłą sylwetkę i długi ogon. Upierzenie szaro-kremowe, wierzch z brązowawym odcieniem, pierś i brzuch płowo-żółte z różowawym nalotem. Na szyi widnieje charakterystyczny dla jej gatunku "sierp". Na spodzie ogona szeroki, biały końcowy prążek, a nad nim zajmujące połowę ogona czarne sterówki. Nogi ma czerwone, oczy ciemnopomarańczowe, a dziób czarny.
5. Charakter: Już jako pisklę była bardzo ciekawa świata. Ciągle wychylała łebek spod gniazda, by sprawdzić co się tam działo. Teraz kiedy potrafi latać, to z chęcią zwiedza nowe tereny nie tylko dla żarcia, ale też i w poszukiwaniu przygód. Jest miła, chociaż mało konsekwentna.
6. Historia: Jak już wspominało się wyżej, była ciekawska i od małego pisklęcia wszystkim się interesowała, chociaż rodzice trzymali ją ciągle w gnieździe, nigdzie nie pozwalając wychodzić. Później dorosła i nauczyła się latać (oczywiście, z pewnymi niewielkimi upadkami). W końcu mogła pozwiedzać sobie świat. Miała pełną swobodę. Jednak postanowiła się zatrzymać w tym wilczym królestwie, ciekawsko poznając ich świat, który był dla niej o wiele ciekawszy, niż ten gołębi.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Z wymiany bannerami na innym forum.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo mnie zaciekawił ten świat. xd

OczybChaosu

Re: Rejestracja

Postautor: OczybChaosu » 11 lip 2020, 17:30

I. Postać
1. Imię: Oczy Chaosu
2. Płeć: Basior
3. Wiek: 10 lat
4. Opis wyglądu: Pierwsze co uderza, przy kontakcie z tym wilkiem, to odór. Dominuje woń rozkładu. Wychudzona sylwetka basiora, eksponuje żebra oraz kości miednicy. Futro ma zapewne czarne, albowiem warstwa brudu zlepia je i dodaje swoją własną kolorystykę. Cale ciało przecinają blizny, największa ich kumulacja występuje na pysku. Jeden oczodół jest pusty, także ten osobnik spogląda teraz na świat jednym okiem. A jest ono wściekle żółte, jakby się w nie zapatrzyć, to można w nim dostrzec jedynie szaleństwo. Mimo całej tej aparycji, basior porusza się pewnie, jakby był o wiele większy, niż jest. Próżno jednak tutaj szukać arystokratycznego dostojeństwa.
5. Charakter: Jego charakter, to swoisty kocioł. Raz nerwowy, raz spokojny, raz pełen doniosłego intelektu, a raz wylewa się zeń dobitny prymitywizm. Występują jednak pewne stałe elementy: Oczy Chaosu tępi herezję, wymierzoną w kult Chaosu. Do tego, jest zatwardziałym okultystą, abstynentem oraz zbytnio nie przywiązuje uwagi do swojego wyglądu. Na koniec trzeba zaznaczyć, że ten basior nie spożywa posiłków. On po prostu żre. Aż dziw bierze, że przy tym ma wychudzoną sylwetkę.
6. Historia: Nie wiadomo dokładnie, kiedy się urodził. Był wychowywany przez małą watahę, z której ostatecznie nie przetrwał nikt do obecnych czasów (poza nim). A przynajmniej sam tak twierdzi. Pewnym jest, że pojawił się tutaj znikąd. Od zawsze czuł wewnętrzny przymus poszukiwania wiedzy, bo świat, który zastał wydawał się jemu zbyt niepełny, zbyt pusty, zbyt przewidywalny. Dlatego wybrał się na długą tułaczkę. Pojawiał się już wcześniej w wilczej krainie, lecz równie często przepadał bez wieści, aby znów się pojawić... I zniknąć. Tym razem na dłużej. Jak sam twierdził, zwiedzał światy, o których się wielu nawet nie śniło. Rozmawiał z istotami, których sama obecność zmieniała rzeczywistość, podobno raz doświadczył czegoś, co sam uznał za okropne. Mało kto brał to na serio zwłaszcza, że jego umysł dotknięty jest skazą szaleństwa. A może widzi świat takim, jakim jest on naprawdę? Podejdź, zapytaj.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?
Dostałem link od znajomej, dziękuję ;).
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?
Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?
By poczuć znów więź z wolvową rodziną i prowadzić dalej wątki fabularne związane z OChem.

Kzurvinar1

Re: Rejestracja

Postautor: Kzurvinar1 » 23 lip 2020, 17:34

I. Postać
    Imię:
    Kzurvinar
    Płeć:
    Samiec
    Wiek:
    Młody-dorosły, tyle powinno wystarczyć w opisie jego wieku!
    Opis wyglądu:
    Kzu to szczupły samiec o bystrych, dwukolorowych ślepiach. Jego łapy są długie, niemal jak u sarny. Szczupłe, ale posiadają widoczne zarysy mięśni. Kolor, który mogę nazwać "bazującym" u niego, to brąz. Zaczynając od sarniego, delikatnie beżowego, przechodząc w ciemniejsze odcienie brązu, a kończąc na ciemno-czekoladowym kolorze na pysku. Na końcu jego uszu zobaczyć można sporej wielkości pędzelki w białym kolorze. Język i wnętrze pyska ciemne, a nos w trzech kolorach. Białym, jasno-brązowym oraz czarnym. Prawe oko jest w zimno-niebieskim kolorze, a drugie, lewe dziko brązowe. Brzuch biały, a lewa tylna łapa posiada biało-czarną "skarpetkę".
    Jego pysk posiada ozdobę, która widnieje na samym środku szczupłego łba. Czarna kropka, która "rozpływa się" do pyska.
    Uszy szpiczaste, a ogon długi i zaostrzony na końcówce. Futro krótkie, ale puszyste.
    Charakter:
    Samiec jest specyficznie nastawiony do życia. Widzi je jako niekończącą się zabawę. Często sobie żartuje, kpi i nie boi stawać oko w oko z wyzwaniami. Czasem uszczypliwy lub wredny, może wydawać się arogancki. Tak naprawdę jednak boi się własnego cienia, przeszłości i tego, że może ona do niego w prosty sposób wrócić. Chce znaleźć własnych rodziców, ale i też nie chce. Obawia się, że może dotknąć go bolesna prawda gdy ich spotka.
    Historia:
    Kzurvinar urodził się na zwykłej polanie, a rodziców, nawet nie zdołał poznać. Podrzucony został pewnej pięknej nocy do lisiej nory. Został przez lisicę wychowany jak jej własne dziecię, któremu poświęcała taką samą uwagę jak reszcie. Mimo wszystko, opuścił "rodzinne" zakamarki ruszając w świat. Reszta jest ściśle zamkniętym rozdziałem. Jedyne co, to dotarł po długiej podróży w te rejony. Tutaj, tutaj zaczyna życie od nowa.

II. Gracz
    Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum?
    Od mojej bliskiej znajomej!
    Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum?
    Oczywiście, że nie!
    Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?
    Szczerze to z nudy, która panuje u mnie od dłuższego czasu. Chciałabym po prostu usiąść sobie do komputera i zacząć pisać odpisy, na które inni mogą czekać ;p.

Gość

Re: Rejestracja

Postautor: Gość » 02 wrz 2020, 02:19

I. Postać
1. Imię: Scylla
2. Płeć: samica
3. Wiek: młoda, ok. 3 lata
4. Opis wyglądu: Smukła sylwetka, długie łapy, biała szata. Włos dłuższy w okolicy szyi i głowy z wplecionymi błękitnymi koralikami. Chłodne oczy, różowy nos i widoczne liczne i obszerne blizny na całym pysku. Nosi pelerynę od przodu zapinaną klamrą.
5. Charakter: Wyniosła i zimna. Nikt jej jeszcze nie poznał wystarczająco dobrze, by powiedzieć coś więcej.
6. Historia: Wygnana ze swych ziem ze względu na fakt, że chwilę po jej narodzinach na klan napadł morski potwór. Od tamtej pory nosi imię Scylla, które na zawsze miało stać się jej piętnem....

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? To było z 10 lat temu...:)
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Sentyment!

Rosół

Re: Rejestracja

Postautor: Rosół » 19 wrz 2020, 14:06

I. Postać
1. Imię: Roscoe
2. Płeć: Samica
3. Wiek: ok. 10 lat
4. Opis wyglądu: Białe, puszyste, w niektórych miejscach sterczące futerko. Lazurowe oczy, ozdobne kreski na ich zakończeniach. Jasny, kształtny nos oraz niskie uszy. Długie, smukłe łapy. Ciało filigranowe, zaakcentowane puszystym ogonem o średniej długości. Drobny grzbiet zdobią potężne skrzydła, których pióra mienią się diamentowym blaskiem.
5. Charakter: Bardzo przyjazna samica, doszukująca się we wszystkich dobrych intencji. Ciepła, miła, pobłażliwa.
6. Historia: W okresie świetności Roscoe święciła triumfy jako Dowódca Wilczarów Nefele. Później po przejściu do KO dzieliła swe ciało z demonem Nilaihah. Ostatecznie wróciła do watahy swojej matki po uświadomieniu sobie, że to właśnie tam jest jej serce, mimo że płynęła w niej również krew ognistego ojca. Po wielu latach wróciła, by spotkać starych znajomych i znów aktywnie wspierać Klan Wiatru. Jednak jeszcze nie wie, że on już nie istnieje, a wilki starej daty po prostu zniknęły...

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Nie pamiętam już:P
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Z tęsknoty!

Avran9

Re: Rejestracja

Postautor: Avran9 » 01 paź 2020, 22:46

I. Postać
    1. Imię: Avran.
    2. Płeć: Basior.
    3. Wiek: Młody-dorosły.

    4. Opis wyglądu: Avran to wilk o szczupłej, aczkolwiek umięśnionej sylwetce. Jego ogon jest krótszy od rówieśników, ale jego puchatość porównywana jest do wyjątkowo miękkiej poduszki.
    Grzbiet zdobi długa, fioletowawa grzywa czerpiąca swój początek na samym szczycie łba, pomiędzy uszyma przechodząc w bujną fryzurę, która ewidentnie dodaje całemu wyglądowi tego "czegoś". Oczy w przeróżnych odcieniach różu, o praktycznie czarnej białkówce. Cały pysk bazuje na odcieniach fioletu, czerni i minimalnej bieli, która rozjaśnia poniekąd ten ciemny wygląd. Sam pysk przechodzi z gradientem z ciemnego fioletu, do sporo jaśniejszego, który przyzdabia resztę tej zacnej mordy.
    Białe kropki nad oczyma wyglądające jak brwi z odpowiedniej odległości. Rogi wyrastają spomiędzy uszu, na środku. Proste, a na końcach ostro zadarte w górę. Całe czarne o różowych zdobieniach na początkach. Uszy długie, delikatnie półokrągłe. Ich przewodnia kolorystyka składa się z trzech barw. Oczywiście fioletów i jednego białego. Wnętrze ucha jest całe czarne.
    Na klatce piersiowej znajduje się tak zwany znak "rozpoznawczy". Jest to biały krzyżyk.
    Przechodząc dalej, bliżej w stronę zadka możemy ujrzeć przemianę i całkowite urozmaicenie tego monotonnego wyglądu. Białe "spodenki" wysypane miejscami czarno-fioletowymi cętkami. Na tylnych łapach fioletowe skarpetki. Ogon jak już wspominałam krótszy niż u przeciętnego wilka o białej końcówce, bardzo puchaty.
    5. Charakter:
    Cóż ja mogę powiedzieć o jego charakterze? Potrafi całkiem nieźle kłamać i kręcić tak, aby to siebie pokazać w jak najlepszym świetle. Tym, którym nie pokaże chociaż delikatnej cząstki siebie jest sprawny zadać dawkę manipulacji, umyślnej oczywiście. Raczej przy najbliższych nie zmyśla, tutaj nawet jest aż zbyt szczery momentami.
    Często przejawia objawy agresji jeśli się z czymś nie zgadza. Raczej woli trzymać się własnego zdania, niżeli przyjmować do wiadomości kogoś innego. Chociaż zdarzają się wyjątki o ile argumenty tego "ktosia" będzie na tyle przekonujący aby Avran był rad, aby przyznać mu rację, chociażby po części.
    Chętnie wdaje się w różne dyskusje, raczej uchodzi za bardziej otwartego niżeli zamkniętego w sobie. Uwielbia nocne wypady, co nie dziwi przy jego zapotrzebowaniach. Można rzec, że na pierwszy rzut oka jego dusza jest mroczna i nieczuła, ale tak naprawdę w środku, gdzieś głęboko w nim, kryje się całkiem wrażliwy i przejęty wszystkimi problemami wilk.
    6. Historia:
Nic ciekawego, przynajmniej według Avrana. Nie uchodzi za tego, który lubi opowiadać prawdziwą historię swojego życia. Jeśli zapytasz go o ten oto fragment możesz liczyć na dwie odpowiedzi. "Nie wtykaj nosa w nieswoje futro" lub "Przyszedłem na świat, tak jak każdy inny".

II. Gracz
    1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Z wymiany banerami.
    2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
    3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Zaintrygował mnie temat tego forum i brak jakiejkolwiek ciekawej historii dla mojego Avrana, który z resztą wcale tak długo u mnie nie zasiaduje. Z resztą, przydałaby mi się odskocznia od szkolnego życia.

Mah zun

Re: Rejestracja

Postautor: Mah zun » 12 paź 2020, 21:09

I. Postać
1. Imię: Mahzun
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: Młody
4. Opis wyglądu: Mahzun jest jasnorudym stworzeniem, z brązowymi ślepiami.
5. Charakter: Jest to wilk spokojny, ale z natury miły i chętny do rozmów czy poznawania nowych osobników. Strasznie lubi szczeniaki, sam nie wie skąd to się u niego wzięło. Zawsze stara się być pozytywnie nastawiony, chociaż nie jest to dla niego czasem łatwe. Z całych sił próbuje zatrzymać w sobie swojego wewnętrznego szczeniaka.
6. Historia: w fazie wymyślania, ale nie jest długa skoro jest młody.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? już kiedyś o nim słyszałam
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? W sumie mam ochotę wrócić trochę do świata forum RPG. A teraz nie zostało tego zbyt dużo z moich "dawnych czasów".

Ah maiel

Re: Rejestracja

Postautor: Ah maiel » 24 lis 2020, 17:18

I. Postać
1. Imię: Ahmaiel
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: 5 lat
4. Opis wyglądu: WSTĘPNIE czarny, rosły wilk.
5. Charakter: Chciałabym ustalić po zapoznaniu się ze światem.
6. Historia: Chciałabym ustalić po zapoznaniu się ze światem.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Zawsze istniało, więc po prostu sobie o nim przypomniałam.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Chcę pograć.

Melvine Melvine

Re: Rejestracja

Postautor: Melvine Melvine » 30 lis 2020, 01:53

I. Postać
1. Imię: Melvine
2. Płeć: samica
3. Wiek: młoda - dorosła
4. Opis wyglądu: Na razie wiem, iż będzie waderą dość szczupłej budowy, o miękkiej szacie w odcieniach srebra i szarości. Na temat ewentualnych znaków szczególnych nie chcę się jeszcze wypowiadać, bo sama w pełni nie wiem.
5. Charakter: Całkiem energiczna i wesoła, pewnie będzie mówić sporo - chociaż niechętnie o samej sobie (nie lubi się zbytnio "obnażać"). Kiedy już się z kimś zaprzyjaźni i komuś zaufa - będzie wobec niego wyjątkowo oddana oraz lojalna, gotowa zrobić naprawdę wiele, byleby tylko ów ktoś czuł się szczęśliwym.
6. Historia: Nie jest nadzwyczajną, a najciekawsza jej część dopiero się zaczyna. Jest to moja absolutnie pierwsza postać tutaj, tak więc nie chciałabym dać się za bardzo ponieść fantazji, odbiegając od ogólnie przyjętych norm.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od innego gracza ( Arkhan & company)
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Chciałabym po prostu pograć i spędzić dobrze czas. Lubię pbfy i na nich się wychowywałam (zwierzęce, głównie), więc dlaczego miałabym nie spróbować tutaj?

Aci In

Re: Rejestracja

Postautor: Aci In » 05 sty 2021, 17:12

I. Postać
1. Imię: Aci Intiqam
2. Płeć: basior
3. Wiek: dorosły, ok. 5 lat
4. Opis wyglądu: brązowy samiec o bursztynowych oczach. Ciało proporcjonalnie zbudowane, a skóra pokryta bliznami.
5. Charakter: Bywa porywczy. Jednak na ogół nie atakuje niesprowokowany w wyraźny sposób. Lojalny i wierny przekonaniom. Nastawiony na wypełnianie zadań i kiedy dąży do ich spełnienia czasami nie baczy na przeszkody czy nawet jakieś etyczne zahamowania.
6. Historia: Urodził sie poza granicami Wilczej Krainy. Musiał jednak ją opuścić, ponieważ dostał wraz z kilkoma innymi wilkami zadanie odnalezienia typa, który trochę podpadł ich grupie. Właśnie ta misja przywiała go aż tutaj.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? od siostry
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo mam ochotę pograć, po prostu :)

Cariśka

Re: Rejestracja

Postautor: Cariśka » 07 sty 2021, 14:00

I. Postać
1. Imię: Cari
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 4 lata
4. Opis wyglądu: Wilczyca niewielkich rozmiarów, zgrabna i szczupła. Jej ciało pokrywa biała sierść z odrobiną szarych znaczeń na grzbiecie i ogonie. Ma długie łapy i puszysty ogon. Pysk jest bardzo przyjemny – łagodne oblicze, ciemno-orzechowe, pełne ciepła oczy, w których kryje się figlarny błysk. To wszystko sprawia, że przypomina osóbkę uroczą i niewinną. Głos ma ciepłą barwę.
5. Charakter: Na co dzień spokojna i pogodna. Otwarta na nowe znajomości, naprawdę towarzyska, ale z drugiej strony ostrożna, podchodząca z rezerwą. Zawsze analizuje każde słowo i ruch rozmówcy, ma tendencję do doszukiwania się drugiego dna. Oddana swoim bliskim, zdolna do poświęceń i ryzyka, jeśli w grę wchodzi ich bezpieczeństwo. Dla obcych już nie jest taka łaskawa - przysługa musi być prosta, albo wynikną z niej jakieś profity. W innym wypadku nie ma co sobie niepotrzebnie głowy zawracać. Potrafi być naprawdę uparta, nie ustępuje łatwo. Jeśli nie chce czegoś zrobić to najpewniej tego nie zrobi i nie ma co z nią dyskutować. W rozmowach nie lubi monotonni i nudy, często sypie złośliwościami i sarkastycznymi uwagami. Nie jest wylewna, nie sypie informacjami na lewo i prawo. Nierzadko trzeba wyciągać z niej informacje siłą i nie mówię tu o jakichś sprawach poufnych. Uzyskanie informacji o pogodzie może być równie trudne, co powstrzymanie się przed wzięciem dokładki serniczka w święta. Boi się zranienia i odrzucenia, dlatego starannie dobiera przyjaciół. Miłośniczka pokoju i świętego spokoju.
6. Historia: Nic szczególnego. Nie urodziła się tutaj, a jej okres dorastania nie obfitował w nic, co byłoby warte opowiadania. Jej poprzedni dom zaczął być ubogi w zwierzynę i w taki oto sposób znalazła się tutaj.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Szukałam, czy jeszcze jakieś forum żyje i przez przypadek trafiłam tutaj.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Za dzieciaka się grało i jak zobaczyłam, że takie forum jeszcze funkcjonuje to nie mogłam się powstrzymać przed rejestracją <3


Wróć do „Rejestracja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości