Rejestracja

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Assarii

Re: Rejestracja

Postautor: Assarii » 08 mar 2018, 12:04

I. Postać
1. Imię: Assari
2. Płeć: samica.
3. Wiek: nienarodzona
4. Opis wyglądu: pewnie ciemna sierść, ale to jeszcze to ustalenia.
5. Charakter: nieznany, jeszcze się nie urodziła przecież.
6. Historia: tu też nie mam co wpisać :C

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Nie pamiętam, długo już na nim jestem.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Już tu gram, to multikonto.

Driika

Re: Rejestracja

Postautor: Driika » 27 mar 2018, 13:05

I. Postać
1. Imię: Drika
2. Płeć: ona
3. Wiek: 1,5 roku
4. Opis wyglądu: brązowa wilczyca z jasnym brzuchem, jeszcze młodzieńczej budowy.
5. Charakter: dumna i nieustępliwa, ale zbyt ceni sobie swoje życie, by bawić się w honor. Sympatyczna, choć nie zawsze miła. Ceni inteligencję i dyskrecję, a także umiejętność nie bycia przy tym zimnym bucem. Ma skłonności do dramatyzowania nad błahymi rzeczami, za to olewania istotnych.
6. Historia: tutaj jeszcze żadna. Urodziła się w krainach za górami, dorastała razem z siostrą i wyniosła się z rodzinnych stron zaraz po niej.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? bo gram tu od 9 lat xD
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] gdzieżby
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? żeby podrażnić Sirhaana

Lasairr

Re: Rejestracja

Postautor: Lasairr » 24 maja 2018, 18:12

I. Postać
1. Imię: Lasair
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 3 lata
4. Opis wyglądu: Niewielka wilczyca o brązowej sierści, która jest ciemniejsza na grzbiecie i stopniowo jaśnieje ku brzuchowi. Rozmiar nie zapewnia jej może ogromnej siły, ale nadrabia zwinnością i szybkością. Te szczupłe łapy są wytrzymałe i przyzwyczajone do długich biegów. Lasair posiada intensywnie złote oczy, którymi bezlitośnie przypatruje się wszystkim.
5. Charakter: Jest dzika. I to bardzo. Przyzwyczajona do uciekania i nieustannej walki o życie, Lasair nauczyła się jednego - nikomu nie ufać. Do wszystkich podchodzi z dystansem, bardzo ostrożnie. Potrafi o siebie zadbać. Jest odważna, niekiedy buńczuczna, zdeterminowana. Nie odzywa się dużo, zwłaszcza, gdy dużo się dzieje. Woli siedzieć i obserwować rozwój wydarzeń. Mimo to łatwo ją sprowokować. Staje się wtedy bardzo agresywna i trudno ją uspokoić. Nie uzewnętrznia też swoich uczuć, wydaje się być wiecznie oschła i zimna. Jednak pod tą utworzoną przezeń skorupą kryje się czuła istota, która będzie zawsze walczyć o bliskich, choćby nie miała żadnych szans na wygraną. Jest lojalna i troskliwa.
6. Historia: Wiodła spokojne życie aż do pewnego czasu. Jej rodzina wplątała się w konflikt z innym stadem w odległych krainach. Po krwawych walkach wszystko wskazywało na to, że tylko ona spośród jej bliskich przeżyła. Nie był to jednak koniec jej koszmaru. Wrogowie postanowili nie spocząć, póki nie wybiją wszystkich z rodu Lasair. Wilczyca musiała uciekać. Przez długi czas próbowała zgubić swoich prześladowców, aż w końcu postanowiła stanąć do walki. Udało jej się zabić jednego z członków stada. W chwili gdy odwracała się od trupa, zobaczyła jak alfa stada rzuca się na nią. Byłby to jej koniec, gdyby nie myśliwy, który akurat był w pobliżu. Zastrzelił alfę, umożliwiając tym samym Lasair ucieczkę.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Postanowiłam odszukać to forum, ponieważ grałam tu 3 lata temu. Weszłam więc na swoje stare konto na poprzedniej edycji i w PW znalazłam link.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Zaczęłam wakacje i chciałam trochę pograć, bo pamiętam jaką frajdę mi to sprawiało tutaj.

Lilas

Re: Rejestracja

Postautor: Lilas » 26 maja 2018, 19:59

I. Postać
1. Imię: Lilas.
2. Płeć: Samica.
3. Wiek: 2 lata.
4. Opis wyglądu: Niewielka samiczka o białym futrze i ciekawskim spojrzeniem bursztynowych ślepi. Sylwetka przystosowana do długich i wyczerpujących podróży. Czarny nosek, będący zakończeniem długiej kufy, wyłapie wszystkie zapachy. Kiedy będzie marznąć, zwinie się w kłębek, opatulając bocianowatym ogonem.
5. Charakter: Młoda, niedoświadczona jeszcze życia Lilas, posiada istnie anielski charakter. Uwielbia pomagać innym i robić dobre uczynki. Jest sympatyczna i towarzyska, choć bywa bardzo ciekawska i jest skryta. Nie lubi bycia w centrum uwagi i tłumów. Często, w stresujących sytuacjach, zaczyna się jąkać. Zdarza się, że bywa butna i sarkastyczna.
6. Historia: Wiodła sielskie życie. Miała cudowną mamę, papę i rodzeństwo. Ale nastały trudne czasy. Przez brak roślinożerców zaczęli głodować. Sroga zima przypieczętowała los stadka. Ojciec zmarł, co Lilas bardzo przeżyła. Na wiosnę rodzeństwo zdecydowało o pójściu w świat. Lilas, bojaźliwa i nieśmiała, zdecydowała o pozostaniu z mamą. I żyły w duecie przez pół roku, aż Lilas, pewnego razu, znalazła mamę martwą. A poszła tylko się napić! Teraz nie miała wyboru i poszła w ślady siostry i brata.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Z reklamy.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Miałam bardzo długą przerwę od forum (ponad 3 lata?) i chcę wrócić do grania.

Lilas

Re: Rejestracja

Postautor: Lilas » 26 maja 2018, 20:11

sory bo się wczesniej jako Sorcha zarejestrowałam XDD tak mi się przypomniało, soreczka, tak naprawdę to jestem Lilas

Vulthur

Re: Rejestracja

Postautor: Vulthur » 04 lip 2018, 11:57

I. Postać
1. Imię: Vulthur (zarejestrowany jestem bez "h", proszę o dodanie :) )
2. Płeć: Basior
3. Wiek: 7 lat
4. Opis wyglądu: Czarno-szara, gęsta sierść pokrywa dobrze rozbudowane mięśnie, które doskonale sprawdzają się w walce. W końcu wilk był jednym z najlepszych zwiadowców oraz wojowników w dawnej osadzie. Łatwo zauwazyć jego doświadczenie w walce, gdyż brakuje mu jednego oka, a cała lewa połowa kufy jest pokryta głębokimi, obszernymi bliznami. Zdrowe, widzące ślepie ma kolor szkarłatny (rodzinna cecha). Na boku zwisa mu duża, zmacerowana czaszka, która kiedyś należała do Ghmura, był to najbliższy przyjaciel Vulthura.
5. Charakter: Do wilków obcych jest szorstki i chłodny. Bliższe relacje są rzadkim u niego zjawiskiem, ale jeżeli już ma przyjaciół to jest wiernym kompanem w boju. Lubuje się w zemście na wrogach oraz w przeróżnych torturach na nich. Ich krzyki oraz cierpienie karmią resztkę duszy wilka. Niegdyś znany w swej osadzie jako Okrutny Mściciel.
6. Historia: Żył wraz z niepokorną siostrą Raven w dobrze prosperującej wiosce. Budził w mieszkańcach strach oraz szacunek. Miał jedną jedyną słabość - mała, spokrewniona z nim kulka o czerwonych jak on oczach. Bronił jej za każdym razem, gdy ta pakowała się w kłopoty. Lecz jej ostatnia walka w barze skonczyła się dla ich rodziny fatalnie. Otóż Vulthur dostał rozkaz tortur na Raven. Wierny swoim Władcom chciał wykonać go jak najlżej. Jednak siostra nie chciała się poddać bez walki i pozbawiła brata oka, po czym uciekła jak najdalej od domu. Vulthur udał się w pogoń za nią, gdy tylko doszedł do sił.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Gram tu gdzieś od 2009 r.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Wolny czas trzeba jakoś "zabić"

Sunriise

Re: Rejestracja

Postautor: Sunriise » 04 lip 2018, 15:30

I. Postać
1. Imię: Sunrise
2. Płeć: samica
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Wysoka wilczyca o długich łapach i szczupłej sylwetce. Jej futro jest biało-szare w dosyć jasnym odcieniu, ciemniejące na uszach i ogonie. Sierść ma krótką w porównaniu z niektórymi wilkami, odstającą od ciała jedynie w paru miejscach, jak przykładowo na policzkach. Jej głowa jest dość wąska, a pysk długi, choć nie przesadnie. Oczy ma jasne bursztynowe, ciepłe, jak ona sama.
5. Charakter: Radosna, wiecznie chętna do zabawy i śmiechu samica. Sunrise kocha się bawić, nie lubi zasad, ograniczeń. Robi to, co chce, o ile nie jest to wbrew przywódcy. Trzyma się szeregu, niekoniecznie stara się o wyższą rangę, bo uważa, że cały ten wyścig po władzę jej nie dotyczy. Tak samo ważniejsze sprawy, jak wojny, czy sojusze. Niekoniecznie ją to obchodzi. Łatwo ją oszukać, wystarczy udawać, że jest się przyjacielem, czy powołać się na kogoś ważnego, lecz najprawdopodobniej tego kogoś potem spyta, więc przykrywka może zostać spalona. Lubi dużo mówić i jest bardzo otwarta, choć swoje problemy trzyma dla siebie. Zawsze stara się pomóc najlepiej, jak umie, pocieszyć, czy spędzić z kimś czas. Uwielbia ryzyko, choć w granicach rozsądku. Ciężko jest pozbyć się uśmiechu z jej pyszczka.
6. Historia: Żyła ze swoimi rodzicami w pewnej watasze. Gdy minął jej pierwszy rok życia, alfa, wyjątkowo okrutny wilk, wysłał ją i kilka innych rocznych wilków na wyprawę po nic. Oszukał je, bo chciał się ich pozbyć, gdy te sprzeciwiały się kolejnym zasadom. Wyprawa trwała i trwała, przeciągała się, młode wilki rozdzielały się, lub padały ofiarą lasu. Ostatecznie Sunrise oddzieliła się od nich, uważając, że to przez nich nie może znaleźć tego, po co ją wysłali. Wyruszyła samotnie i trafiła na te tereny.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Przeglądałam reklamy for na edenie
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Cóż, są wakacje, mam dużo czasu i dużo chęci do grania gdzieś. To forum wygląda interesująco.

Rouben1

Re: Rejestracja

Postautor: Rouben1 » 09 lip 2018, 18:16

I. Postać
1. Imię: Rouben
2. Płeć: samiec
3. Wiek: 6 lat
4. Opis wyglądu: Rouben wygląda starzej niż wskazywałby na to jego wiek. Jest wilkiem o szarym umaszczeniu z pojedynczymi, wąskimi pasmami czerni. Jego futro jest krótkie i przerzedzone, dłuższe tylko po bokach pyska dając wrażenie wąsów. Oczy ma jasne, prawie białe, często bez wyrazu. Odzyskują swój blask tylko wtedy, gdy wilka coś zaciekawi. Uszy wilka są wyjątkowo długie i wąskie. Jest to cecha wyglądu, którą odziedziczył po swoim ojcu. Rouben porusza się powoli, niezdarnie i bez energi. Jest sprawny fizycznie, jednak przez nękająca go od szczenięctwa chorobę nie lubi być aktywnym bez potrzeby.
5. Charakter: Z początku sprawia wrażenie spokojnego i dystyngowanego, ale po dłuższej rozmowie z nim łatwo zauważyć, że brak mu ogłady. Wpłynęły na to dwa lata samotnej podróży, podczas której był wolny od społecznych konwenansów. Rouben jest ciekawski i lubi przeprowadzać niecodzienne eksperymenty, jednak nie przepada za dzieleniem się swoimi odkryciami. Z natury jest dobry, nie lubi przemocy i bezpodstawnej agresji. Woli unikać konfliktów i dąży do kompromisów. Gdy już musi podjąć walkę, woli uciec się do podstępów niż do bezpośredniego starcia. Mimo swojej ekscentrycznego i uciążliwego charakteru, Rouben stara się być uczciwym członkiem stada. Ma swój kod moralny, któremu jest wierny.
6. Historia:
Rouben pochodzi małej watahy żyjącej za górami. Urodził się jako syn pary Alfa. Z tego samego miotu ma starszego brata Radoslava, który go inspirował w szczenięcych latach i zaraził ciekawością. Bracia byli bliskimi przyjaciółmi, jednak mieli przeciwne charaktery. Rouben był spokojny, a Radoslav energiczny, nierozważny i czasem porywczy. Różnili się też siłą fizyczną. Starszy brat był szybki i silny, a młodszy o dość przeciętnej sile i nękany chorobą. Od pierwszego roku życia Rouben łatwiej się męczy niż inne wilki, a zbyt długa aktywność sprawia mu ból. Jego rodzina starała się ukrywać słabość syna przed resztą stada, by nie wpływała ona na jego pozycje w watasze. Przez to Rouben wypełniał głównie prace umysłową, a pomimo podobnej inteligencji braci, stereotypowo myślano o nich jak o tym mądrym i tym silnym.

Pewnego dnia część watahy udała się na polowanie pod przywództwem Alf. Niespodziewanie stado zostało zaatakowane przez ogromnego niedźwiedzia, dotychczas niespotykanego na tych terenach. W walce zostały śmiertelnie ranione obie Alfy. Pozostała część stada ledwo uszła z życiem. Winą o porażkę w tak rutynowym zadaniu jak polowanie, został obarczony Radoslav, ponieważ tego dnia był odpowiedzialny za zwiad terenu. Oprócz tego oskarżano go o tchórzostwo, gdyż po śmierci Alf niewystarczająco szybko przeją dowództwo w walce, przez co zginęły również dwa inne wilki. Wataha w nieświadomej chęci rozładowania emocji obarczała Radoslava co raz to nowymi oskarżeniami i podważała jego pozycję jako kolejnej Alfy. Rouben bronił brata, jednak na niewiele się to zdało. Stado domagało się by to właśnie on został kolejnym przywódcą. Rouben niechętny posiadania tak wysokiej pozycji i świadomy swojej słabości uknuł wraz z bratem plan. Zaproponował, że oboje zawalczą ze sobą o pozycje Alfy. Radoslav zwycięży i w ten sposób zrehabilituje się w oczach watahy, a Rouben odejdzie by uniknąć dalszych konfliktów i tak razem przywrócą pokój. Jak postanowili, tak zrobili. Reszta stada, nie wiedząc o fizycznej słabości młodszego brata i przekonana o tym, że właśnie on zwycięży swoim sprytem, przystała na pomysł. Rouben przegrał i odszedł z watahy. Brat, który od młodości był przygotowywany do roli następcy, był dla niego ważniejszy. Życie w stadzie i tak wydawało się nie dla niego. Już od jakiegoś czasu zastanawiał się nad opuszczeniem grupy, przy której trzymało go tylko przywiązanie do brata. Postanowił udać się na dwuletnią wędrówkę, podczas której badał świat i przeprowadzał swoje ekscentryczne eksperymenty. W czasie podróży natkną się na tereny klanów z Wilczej Krainy i postanowił zostać ciekawy odmiennej kultury i zmęczony brakiem stałości w życiu.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Kiedyś grałam na starszej wersji forum, google pomogły w znalezieniu nowej
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo mi się nudzi i poczułam wspomnień czar

Szelena1

Re: Rejestracja

Postautor: Szelena1 » 10 paź 2018, 16:38

I. Postać
1. Imię: Szelena
2. Płeć: samica
3. Wiek: szczeniak
4. Opis wyglądu: jeszcze nie wiem...
5. Charakter: jak wyżej
6. Historia: ...

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? gram na tym forum już od dawna
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? mam ochotę pograć, chcę oderwać się troszkę od rzeczywistości

Við

Re: Rejestracja

Postautor: Við » 11 lis 2018, 14:49

I. Postać
1. Imię: Við
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Wysoka, zgrabna wilczyca, z czarnym futrem i bladoniebieskimi ślepiami. W okolicach bacznie stojących uszu, mądrych oczu, grzbietu, przednich łap, a także na końcówce długiego, puszystego ogona znajdują się białe tatuaże, połyskujące w księżycowym świetle.
5. Charakter: Við jest typem obserwatora. Rzadko miesza się w sprawy innych, aczkolwiek lubi przebywać w ich towarzystwie. Bawią ją kłótnie i walki. Lubi zgadywać, co się stanie dalej i nie szczędzi przy tym cichych komentarzy. Wszystko to nie znaczy, że jest nieśmiała. Czasem wręcz przeciwnie - może sprawiać wrażenie aroganckiej, choć zachowuje się tak wyłącznie wtedy, gdy wie, że ma słuszność. Chętnie dzieli się swoją opinią z innymi i nie liczy się zbytnio z ich uczuciami. Potrafi być szczera do bólu, bo uważa, że kłamstwo najczęściej nie popłaca. Nie oznacza to jednak, że jest naiwna i wyjawia całą prawdę - podstęp nie jest jej obcy, choć podobnie sprawa się ma z przemocą. Nigdy nie wszczyna bójek, lecz jej prowokatorska postawa czasami zachęca do tego jej przeciwników, a ona sama... cóż, nie można do końca określić, jak się w takiej sytuacji zachowa. Mimo wszystko ma w sobie trochę rozsądku, więc jednym razem może uciec, a innym - przeprowadzić kontrę.
6. Historia: Nigdy nie poznała swoich rodziców. Rozważała różne możliwe scenariusze dotyczące ich zniknięcia, takie jak śmierć, porzucenie, porwanie... szybko jednak się z tym pogodziła i nauczyła żyć bez nich. Mimo to przetrwanie pierwszych miesięcy było naprawdę trudne. A raczej byłoby, gdyby nie cudowne zrządzenie losu. Otóż pewnego razu napotkała na swojej drodze niewiele starszego od niej szczeniaka. Również był sam, dlatego postanowili, że będą żyć razem i wspierać się, niczym rodzeństwo. Długo im się to udawało, lecz... na samym końcu Við i tak została sama. Jej towarzysz nie przetrwał zimy - zanim zdołali znaleźć odpowiednio ciepłe schronienie, zdechł.
Od tamtego czasu wadera nabrała więcej doświadczenia. Błąka się po świecie, pozornie bez celu, a tak naprawdę... szuka frajdy. Przygód, wrażeń, zabawy! Bo co innego jej pozostało?

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Zobaczyłam reklamę na visionlighthouse
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo... lubię wilki :D I zaciekawiło mnie to forum

Sophronia1

Re: Rejestracja

Postautor: Sophronia1 » 11 lis 2018, 14:54

I. Postać
1. Imię: Sophronia
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Wysoka, zgrabna wilczyca, z czarnym futrem i bladoniebieskimi ślepiami. W okolicach bacznie stojących uszu, mądrych oczu, grzbietu, przednich łap, a także na końcówce długiego, puszystego ogona znajdują się białe tatuaże, połyskujące w księżycowym świetle.
5. Charakter: Sophronia jest typem obserwatora. Rzadko miesza się w sprawy innych, aczkolwiek lubi przebywać w ich towarzystwie. Bawią ją kłótnie i walki. Lubi zgadywać, co się stanie dalej i nie szczędzi przy tym cichych komentarzy. Wszystko to nie znaczy, że jest nieśmiała. Czasem wręcz przeciwnie - może sprawiać wrażenie aroganckiej, choć zachowuje się tak wyłącznie wtedy, gdy wie, że ma słuszność. Chętnie dzieli się swoją opinią z innymi i nie liczy się zbytnio z ich uczuciami. Potrafi być szczera do bólu, bo uważa, że kłamstwo najczęściej nie popłaca. Nie oznacza to jednak, że jest naiwna i wyjawia całą prawdę - podstęp nie jest jej obcy, choć podobnie sprawa się ma z przemocą. Nigdy nie wszczyna bójek, lecz jej prowokatorska postawa czasami zachęca do tego jej przeciwników, a ona sama... cóż, nie można do końca określić, jak się w takiej sytuacji zachowa. Mimo wszystko ma w sobie trochę rozsądku, więc jednym razem może uciec, a innym - przeprowadzić kontrę.
6. Historia: Nigdy nie poznała swoich rodziców. Rozważała różne możliwe scenariusze dotyczące ich zniknięcia, takie jak śmierć, porzucenie, porwanie... szybko jednak się z tym pogodziła i nauczyła żyć bez nich. Mimo to przetrwanie pierwszych miesięcy było naprawdę trudne. A raczej byłoby, gdyby nie cudowne zrządzenie losu. Otóż pewnego razu napotkała na swojej drodze niewiele starszego od niej szczeniaka. Również był sam, dlatego postanowili, że będą żyć razem i wspierać się, niczym rodzeństwo. Długo im się to udawało, lecz... na samym końcu Sophronia i tak została sama. Jej towarzysz nie przetrwał zimy - zanim zdołali znaleźć odpowiednio ciepłe schronienie, zdechł.
Od tamtego czasu wadera nabrała więcej doświadczenia. Błąka się po świecie, pozornie bez celu, a tak naprawdę... szuka frajdy. Przygód, wrażeń, zabawy! Bo co innego jej pozostało?

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Zobaczyłam reklamę na visionlighthouse
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo... lubię wilki :D I zaciekawiło mnie to forum

Cinnanda

Re: Rejestracja

Postautor: Cinnanda » 17 lis 2018, 15:57

I. Postać
1. Imię: Cinnanda
2. Płeć: samica
3. Wiek: 3 lata
4. Opis wyglądu: Wilczyca obdarzona niezwykłym darem natury - heterochromią. Prawe oko jest jasnoniebieskie ''łagodne i dobre'' natomiast lewe oko jest mocno złociste '' złe i mściwe''. Dlatego jej charakter można odczytać jak z otwartej księgi. Umaszczenie samicy jest białe, bialutkie jak śnieżek. Włos jest cienki i jedwabisty w dotyku. Zgrabna i dość wysoka, długonoga i szybka. Niby wygląda niewinnie i słodko, niczym anioł. Lecz w środku może okazać się zupełną mieszaniną dobra ze złem.
5. Charakter: Jak wyżej wspomniano kompletna mieszanina piekła i nieba. Ni to za dobra ni to za zła. Potrafi być miła, sympatyczna, dobroczynna i żartobliwa, mściwa, złośliwa, chytra, niegrzeczna. Zupełnie jak dwie różne strony - czarna i biała. Możliwe, że pierwszy raz widząc ją na oczy stwierdzisz, że ten niewinny pyszczek nic złego ci nie zrobi, ale czy na pewno? Właściwie wystarczy jeden zły ruch, jedno złe słowo. Ona nie przepada za nieznajomymi. Cinnanda często ocenia po wyglądzie, próbując wykryć jaki jest następny ruch towarzysza. Nie, ona wcale się nie boi. Jest odważna, lecz nie głupia. Rozważna, choć bywają sytuację w których rzuca wszystko, podejmując pochopną, często niewłaściwą decyzję. Jeżeli zdobędziesz jej zaufanie, możesz się czuć jak w posiadaniu kufra pełnego złota w dodatku z kluczem. Otworzy ci się, a ty poznasz jak wielobarwną ma duszę. Lecz ona nie daje drugiej szansy i to należy zapamiętać.
6. Historia: Wataha w której żyła Cinnanda zamieszkiwała górskie, ośnieżone tereny. Narodziła się podczas pełni księżyca, razem ze swoim rodzeństwem. Jednak to ona zdobyła pierwsza zainteresowanie innych wilków. Uznana wtedy jako śnieżka z niezwykłym darem księżyca. Bowiem nigdy w ich stadzie nie urodził się wilk o heterochromii. Podziwiana na każdym kroku, wilczyca dorastała obok kochających rodziców i zazdrosnego rodzeństwa. Po uzyskaniu odpowiedniego wieku uzyskała pozycję Alfy, właściwie tylko przez wygląd. Cinnanda początkowo była oddana, zachwycona, że stała się w stadzie ,,kimś''. Lecz wkrótce na jej terytorium wkroczyła nowa wilczyca, która szybko odebrała jej pozycję Alfy biała natomiast stała się Betą. Od tamtej chwili Rosemarine i Cinnanda toczyły nienawistną walkę, którą przegrała właśnie kolorowo-oka. Odeszła ze stada, powierzając rolę Bety komuś innemu. Długo błądziła, czasem i nawet chciała zawrócić i wrócić do watahy, do rodziców. Lecz szybko odsuwała tą myśl, wiedząc że wyjdzie na słabe szczenie, które w życiu nie potrafi sobie poradzić. W końcu dotarła na nowe tereny, które pomogły jej szybko zapomnieć o stracie.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Długo szukałam wilczego forum z dość aktywnymi graczami i dotarłam właśnie tutaj.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie, ''grałam'' na forum o innej tematyce.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Lubię odgrywać rolę różnych postaci, po prostu oderwać się też od rzeczywistości i przyjemnie spędzić czas.

Bishero

Re: Rejestracja

Postautor: Bishero » 17 lis 2018, 16:41

I. Postać
1. Imię: Bishero
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: 4 lata
4. Opis wyglądu: Futro Bisehera jest szaro-białe o gęstym, szorstkim włosiu. Lecz pod puchem kryje się dobrze umięśniona sylwetka, która pozwala mu rozwijać większe prędkości. Oczy ma szare, dobrze komponują się z nocą. Dlatego często trudno go dojrzeć.
5. Charakter: Wysoki wilczur, niespecjalnie skory do pozytywnych relacji. Jego wzrok jest władczy, dumny i nie pozostawia wątpliwości, że kiedyś wysoko istniał w hierarchii. Jedak kiedyś - to zasadnicza różnica. Nie powinien traktować innych z góry, choć jednak to robi. Nadal uważa się za pana, alfę, kogoś ważniejszego od innych. Niezwykle chętny do bójek, bywa agresywny, szybko się złości. Właściwie pozytywne relacje nie są mu obce, może jedną w swoim życiu takową miał? Może dwie? Oczywiście mowa tu o samcach, bo dla samic jest bardziej rozważny. Potrafi krzywdzić, potrafi nawet i zabijać. Jest to dla niego przyjemnością, zabawą - a nawet poprawą humoru. Jednak pytanie czy istnieją jego dobre cechy? W sercu przepełnionym złem? Może iskierka jest. Tylko, aby tą iskierkę poznać, należy i poznać i jego. Sojusznik, kolega, dobry kompan z watahy. W zupełności wystarczy, choć aby dostać jego zaufanie należy przebyć długą drogę.
6. Historia: Dawny alfa, przywódca watahy. Jak to się stało, że odszedł a może został... wygnany?
Pełnić rolę alfy nie jest łatwo, w końcu być ,,alfą' oznacza mieć w posiadaniu życie całej watahy. Bishero może za bardzo uznawał się za najważniejszego? W końcu to wataha decyduje o zmianie alfy czy o jego pozostaniu. Był ceniony, dbał o swoich. Jednak nie zawsze liczył się ze zdaniem reszty, często podejmował swoje decyzje. Pewnego razu wybrał się na polowanie, może za daleko zaszedł kto wie? Wrócił po kilku dniach, oczywiście cała wataha była na niego niezwykle wściekła, ponieważ przez ten czas zginęło wiele wilków. Przez te kilka dni, na ich terytorium wkroczyli myśliwi i nie pozostawia tu wiele do wyjaśnień. Bishero nawet i wdał się w bójkę z betą, jak i z całą resztą. Poskutkowało to wygnaniem samca. W ten oto sposób wilk trafił na owe tereny.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Szukałam forum wilczego i tak trafiłam.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Żeby oderwać się od świata rzeczywistego, tak w skrócie.

Raseela

Re: Rejestracja

Postautor: Raseela » 19 lis 2018, 15:57

I. Postać
1. Imię: Raseela
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 4 lata
4. Opis wyglądu: ciemnobrązowa wilczyca, o krwistych oczach. Nad jej prawym okiem biegnie, duża pojedyncza blizna. Jej gęste futro kamufluje zgrabną sylwetkę. Porusza się elegancko, niczym nimfa.
5. Charakter: Charakter Raseeli jest dużym przeciwieństwem jej wyglądu. Czerwone oczy i pamiątkowa blizna, w pewnym sensie sieje grozę. Jednak w środku jest to bardzo spokojną duszą, a nawet i lekko strachliwą. Potrafi spłoszyć ją jeden ruch, jedno słowo. Warczy, czy ukazuje gesty (położone uszy, obnażanie zębów) tylko w sytuacjach, gdy czuje się zagrożona. Walczy również jedynie w samoobronie, nigdy nie atakuje nikogo z własnej woli. Rozważna, żadna jej decyzja nie była podjęta w pośpiechu. Każdy jej następny krok jest dobrze przemyślany. Raczej łatwo nie zdobyć jej zaufania, jednak jeżeli tego dokonasz, poznasz ją całkowicie z innej strony. Pewna siebie, wierna i niezwykle sympatyczna wilczyca, która działa tylko wedle ostrożności i nie miała namyśli nikogo skrzywdzić.
6. Historia: Żyła w osamotnieniu przez kilka lat. Porzucona przez rodziców w lesie, wychowywana po jakimś czasie przez starszą wilczycę. Znalazła ona ją wychudzoną i zaniedbaną w środku lasu i postanowiła przygarnąć Raseele. Na początku miała pewne obawy, w końcu jej wygląd nie zachęcał specjalnie ludzi. Jednak poznając ją bardziej, bez wahania stwierdziła, że jej wygląd nie komponuje się z jej kolorową duszą. Trzy lata młoda samica spędziła głównie na beztroskim życiu, bez większej watahy. Jedynie ona i starsza wilczyca, to ona była jej stadem. Gdy jej opiekunka jedna zmarła z przyczyn naturalnych, Raseela postanowiła opuścić dom. Jako, że cztery lata już miała, postanowiła znaleźć nowy dom.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Tak jak wcześniej, szukałam wilczych forum
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? uważam, że miło spędza się czas na tego typu forach i postanowiłam stworzyć trzeciego wilczka

Marcepanowe Serduszko

Re: Rejestracja

Postautor: Marcepanowe Serduszko » 25 lis 2018, 16:13

I. Postać
1. Imię: Marcepanowe Serce
2. Płeć: Samica
3. Wiek: Dorosła
4. Opis wyglądu: Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot, typowy szary wilk, żółte oczy. Wielkość odrobinę powyżej średniej dla swojego gatunku, ale nie można nazwać jej gigantem.
5. Charakter: Ciekawska świata, wszędzie jej pełno, trudno usiedzieć jej w miejscu. Nie jest osobą, która najpierw pomyśli, a potem zrobi, wprost przeciwnie. Zwykle bywa dość głośna, aczkolwiek potrafi się zamknąć i uważnie słuchać drugiej osoby, jeśli zachodzi taka potrzeba. Empatyczna, dusza towarzystwa.
6. Historia: Nie ma w niej nic szczególnego. Dorastała w niewielkiej watasze wilków, otoczona ciociami, siostrami i braćmi, rodziną. To było miejsce przepełnione miłością, chociaż nie brakło i obowiązków. Gdy skończyła parę miesięcy, musiała wykonywać proste zadania, pomagać dorosłym. Nie zabrakło oczywiście czasu na szalone gonitwy, gry w chowanego, "walkę" o pozycję w hierarchii czy kawałek legowiska. I tak dorastała. Rodzinny dom opuściła tylko dlatego, że ciężko było jej usiedzieć wśród znanych kątów - ona chciała iść dalej. Ponadto nie chciała spędzić życia na niańczeniu kolejnych dzieci swych rodziców, sama też chce zainteresować się jakimś kawalerem, przeżyć swoje. Po uzyskaniu zgody odeszła z watahy i ruszyła w nieznane.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Wymiana bannerów.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Wykruszyły się wszystkie fora, na jakich grałam, a nie umiem żyć bez pbfów. Kiedy zaczynałam grę w pbfy nałogowo pisałam na wilczych pbfach, ale porzuciłam je mniej więcej w 2011 roku, bez żadnych szczególnych przyczyn. Stwierdziłam, że powrót do korzeni i odrobina świeżości dobrze mi zrobi.

Unlogged Asvladur

Re: Rejestracja

Postautor: Unlogged Asvladur » 26 lis 2018, 23:34

I. Postać
1. Imię: Asvaldur
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Czarny basior o dosyć smukłej sylwetce. Szare zabarwienie oczu i permanentnie letargiczne zachowanie powoduje że przypomina raczej cień wilka niźli w pełni funkcjonalnego członka klanu.
5. Charakter: Pomijając fakt że wilk jest zdecydowanie powolny w ruchach jak i toku myślenia, wilk ten zdaje się być zafascynowany nocnym niebem i jego zawartością. Wykazuje duży ferwor w swojej wierze jak i w poszukiwaniu odpowiedzi na nieboskłonie, z reguły za pomocą twardej determinacji i konsekwentnym dążeniem do uzyskania odpowiedzi.
6. Historia: Myślę że opisywanie historii na dzień dobry jest mało interaktywną formą jej ukazywania. Myślę że wszystko się ujawni podczas rozgrywki.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Wygrzeb z pamięci (Rhor/Gib/Zvon)
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Ty pytaj mnie a ja ciebie.

Ruuvyii

Re: Rejestracja

Postautor: Ruuvyii » 11 gru 2018, 14:49

I. Postać
1. Imię: Ruuvyi
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 18 miesięcy
4. Opis wyglądu: Choć właśnie przekroczyła swoistą granicę między szczenięctwem i dorosłością, Ruu na pierwszy rzut oka nietrudno pomylić z podrostkiem. Śmiesznie wręcz niska i chuderlawa, mogłaby równie dobrze mieć nieco ponad pół roku. Filigranowa, trochę zbyt koścista sylwetka wznosi się na stosunkowo długich łapach, robiąc wrażenie delikatnej, kruchej niby lustrzane zwierciadło. Wizerunku dopełnia śnieżnobiałe, niezmącone żadnym innym odcieniem futro (no chyba, że się akurat w błocie wytarza, czy innym paskudztwie), oraz osadzone w trójkątnej głowie duże oczęta migdałowego kształtu. Obręcze tęczówek okalające czerń źrenicy wahają się od przejrzystej bieli, poprzez jasne odcienie szarości, aż po bladość srebrzystego księżyca.
5. Charakter: Obca światu i świat jej obcy. Niedoświadczona, może troszkę naiwna. Raczej spokojna i pogodna, bezkonfliktowa oraz wycofana. Niezbyt pewna siebie - w końcu to wciąż dość młoda istotka, która dopiero uczy się życia.
6. Historia: Trzy miesiące temu opuściła watahę, w której przyszło jej się wychować. Nie, żeby się zgubiła... Wcale. Po prostu odeszła, żeby... ee... Tak, odeszła. Od tego czasu błąka się (ale nie jest zagubiona!) bez większego celu, próbując nie umrzeć z głodu i nie zostać zjedzoną.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Grałam gdzieś w okolicach 2008.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Chyba już ze dwa lata nigdzie nie pisałam, mam dużą potrzebę.

Sacredd

Re: Rejestracja

Postautor: Sacredd » 26 gru 2018, 20:43

I. Postać
1. Imię: Sacred
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: niecałe 2 lata
4. Opis wyglądu: Czarny, trochę chuderlawy jak na basiora, ale zgrabny wilk o szmaragdowych oczach. Można by rzec, że ma taką zniewieściałą urodę. Czarny nos, który musi dotknąć wszystkiego i uszy zawsze postawione na baczność. Taki w sumie, zwyczajny wilk.
5. Charakter: Początkowo Sacred jest dosyć nieufny i ostrożny. Jednak przy bliższym poznaniu okazuję się być optymistyczny, ale niecierpliwy; pomysłowy, ale leniwy. Jest też ciekawski i niezwykle lojalny. Pomimo tego że nie ufa od razu, łaknie kontaktu z innymi wilkami. No może mógłby mieć więcej dystansu do siebie..
6. Historia: Sacred pochodzi z dość licznej watahy. Jako szczenię był dość energiczny i wszędzie go było pełno. Pewnego dnia postanowił, że sam nauczy się polować. Poszukiwanie ofiary okazało się nie być takie proste i szybkie jak przewidywał. Młody wilczek znacznie oddalił się od watahy, zaczął odkrywać nowe tereny. Po wcześniej nieudanych próbach schwytania jakichś ptaków czy wiewiórek, Sacred był już gotów się poddać i szukać drogi powrotnej do domu. Wtedy wypatrzył w zaroślach małego zająca. Wilczek rzucił się w pościg, który ostatecznie zakończył żywot małego stworzonka (zająca, oczywiście). Sacred wyruszył ze swoją zdobyczą w (jak wtedy myślał) drogę powrotną.. Jednak jeszcze wtedy słaba orientacja w terenie, dopiero rozwijające się zmysły i odległość od domu.. To wszystko nie pozwoliło mu odnaleźć odpowiedniej trasy. Tak rozpoczął się nowy etap w jego życiu. Od tamtej pory nieprzerwanie wędrował, aż trafił w to miejsce..

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Reklama
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?Daawno dawno temu grałam na podobnym forum. Trochę się zatęskniło..

Meii

Re: Rejestracja

Postautor: Meii » 16 sty 2019, 14:44

I. Postać
1. Imię: Mei
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Jest to ciemno kremowa wilczyca posiadająca piękne oliwkowe oczy.
5. Charakter: Pewnie każdy wyobraża sobie wilka jako istotę władzy i grozy. Jednak nasza Mei jest przeciwieństwem starych poglądów. Jest miła i stara się być porzyteczna w klanie. Dba o każdego i ma złote serce. Kocha patrzyć na małe wilki gdy bawią się nieopodal. Wręcz jest urodzoną opiekunką do młodych. Szybko się zaurocza, więc miły gest może sprawić, że ta samica będzie bardziej zadowolona niż inni. Pod osłoną dobroci kryje się coś jeszcze, gdy wilczyca się wścieknie to może zrobić komuś niezłą szkodę. Nienawidzi kłamstw więc lepiej zważać na słowa przy tej samicy.
6. Historia: Wilczyca nie pamięta wszystkiego. Pamięta tyle, że jej matka zabrała ją jak najdalej od miejsca gdzie się urodziła. Wychowała ją jednak... Nastał dzień w którym jej matka nie wróciła z polowania i mała Mei musiała sama o siebie zadbać. Jej matka ofiarowała jej kukułcze pióro. Miało to symbolizować, że nigdy jej nie opuści. Pióro znajduje się za uchem samicy. Jeszcze nigdy go nie zdjęła i dzielnie wędrowała znaleźć nową rodzinę bądź dom.
II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Pewna osoba powiedziała mi, że takie forum istnieje
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Tak
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Kocham wilki i myślę, że mogę tutaj spędzić miło czas.

Chrystus

Re: Rejestracja

Postautor: Chrystus » 25 sty 2019, 09:50

I. Postać
1. Imię: Chrysus
2. Płeć: Samiec
3. Wiek: Noworodek
4. Opis wyglądu: Biały czy tam kremowy, nakrapiany, srebrnooki
5. Charakter: To skomplikowane
6. Historia: Będzie
II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Od siostry ciotecznej, kiedy po ziemi stąpały jeszcze dinozaury
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nope
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo Sasuke zapłodnił Asurę i powstałem


Wróć do „Rejestracja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości