Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Assarii

Re: Rejestracja

Postautor: Assarii » 08 mar 2018, 12:04

I. Postać
1. Imię: Assari
2. Płeć: samica.
3. Wiek: nienarodzona
4. Opis wyglądu: pewnie ciemna sierść, ale to jeszcze to ustalenia.
5. Charakter: nieznany, jeszcze się nie urodziła przecież.
6. Historia: tu też nie mam co wpisać :C

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Nie pamiętam, długo już na nim jestem.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Już tu gram, to multikonto.

Driika

Postautor: Driika » 27 mar 2018, 13:05

I. Postać
1. Imię: Drika
2. Płeć: ona
3. Wiek: 1,5 roku
4. Opis wyglądu: brązowa wilczyca z jasnym brzuchem, jeszcze młodzieńczej budowy.
5. Charakter: dumna i nieustępliwa, ale zbyt ceni sobie swoje życie, by bawić się w honor. Sympatyczna, choć nie zawsze miła. Ceni inteligencję i dyskrecję, a także umiejętność nie bycia przy tym zimnym bucem. Ma skłonności do dramatyzowania nad błahymi rzeczami, za to olewania istotnych.
6. Historia: tutaj jeszcze żadna. Urodziła się w krainach za górami, dorastała razem z siostrą i wyniosła się z rodzinnych stron zaraz po niej.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? bo gram tu od 9 lat xD
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] gdzieżby
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? żeby podrażnić Sirhaana

Lasairr

Postautor: Lasairr » 24 maja 2018, 18:12

I. Postać
1. Imię: Lasair
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 3 lata
4. Opis wyglądu: Niewielka wilczyca o brązowej sierści, która jest ciemniejsza na grzbiecie i stopniowo jaśnieje ku brzuchowi. Rozmiar nie zapewnia jej może ogromnej siły, ale nadrabia zwinnością i szybkością. Te szczupłe łapy są wytrzymałe i przyzwyczajone do długich biegów. Lasair posiada intensywnie złote oczy, którymi bezlitośnie przypatruje się wszystkim.
5. Charakter: Jest dzika. I to bardzo. Przyzwyczajona do uciekania i nieustannej walki o życie, Lasair nauczyła się jednego - nikomu nie ufać. Do wszystkich podchodzi z dystansem, bardzo ostrożnie. Potrafi o siebie zadbać. Jest odważna, niekiedy buńczuczna, zdeterminowana. Nie odzywa się dużo, zwłaszcza, gdy dużo się dzieje. Woli siedzieć i obserwować rozwój wydarzeń. Mimo to łatwo ją sprowokować. Staje się wtedy bardzo agresywna i trudno ją uspokoić. Nie uzewnętrznia też swoich uczuć, wydaje się być wiecznie oschła i zimna. Jednak pod tą utworzoną przezeń skorupą kryje się czuła istota, która będzie zawsze walczyć o bliskich, choćby nie miała żadnych szans na wygraną. Jest lojalna i troskliwa.
6. Historia: Wiodła spokojne życie aż do pewnego czasu. Jej rodzina wplątała się w konflikt z innym stadem w odległych krainach. Po krwawych walkach wszystko wskazywało na to, że tylko ona spośród jej bliskich przeżyła. Nie był to jednak koniec jej koszmaru. Wrogowie postanowili nie spocząć, póki nie wybiją wszystkich z rodu Lasair. Wilczyca musiała uciekać. Przez długi czas próbowała zgubić swoich prześladowców, aż w końcu postanowiła stanąć do walki. Udało jej się zabić jednego z członków stada. W chwili gdy odwracała się od trupa, zobaczyła jak alfa stada rzuca się na nią. Byłby to jej koniec, gdyby nie myśliwy, który akurat był w pobliżu. Zastrzelił alfę, umożliwiając tym samym Lasair ucieczkę.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Postanowiłam odszukać to forum, ponieważ grałam tu 3 lata temu. Weszłam więc na swoje stare konto na poprzedniej edycji i w PW znalazłam link.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Zaczęłam wakacje i chciałam trochę pograć, bo pamiętam jaką frajdę mi to sprawiało tutaj.

Lilas

Postautor: Lilas » 26 maja 2018, 19:59

I. Postać
1. Imię: Lilas.
2. Płeć: Samica.
3. Wiek: 2 lata.
4. Opis wyglądu: Niewielka samiczka o białym futrze i ciekawskim spojrzeniem bursztynowych ślepi. Sylwetka przystosowana do długich i wyczerpujących podróży. Czarny nosek, będący zakończeniem długiej kufy, wyłapie wszystkie zapachy. Kiedy będzie marznąć, zwinie się w kłębek, opatulając bocianowatym ogonem.
5. Charakter: Młoda, niedoświadczona jeszcze życia Lilas, posiada istnie anielski charakter. Uwielbia pomagać innym i robić dobre uczynki. Jest sympatyczna i towarzyska, choć bywa bardzo ciekawska i jest skryta. Nie lubi bycia w centrum uwagi i tłumów. Często, w stresujących sytuacjach, zaczyna się jąkać. Zdarza się, że bywa butna i sarkastyczna.
6. Historia: Wiodła sielskie życie. Miała cudowną mamę, papę i rodzeństwo. Ale nastały trudne czasy. Przez brak roślinożerców zaczęli głodować. Sroga zima przypieczętowała los stadka. Ojciec zmarł, co Lilas bardzo przeżyła. Na wiosnę rodzeństwo zdecydowało o pójściu w świat. Lilas, bojaźliwa i nieśmiała, zdecydowała o pozostaniu z mamą. I żyły w duecie przez pół roku, aż Lilas, pewnego razu, znalazła mamę martwą. A poszła tylko się napić! Teraz nie miała wyboru i poszła w ślady siostry i brata.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Z reklamy.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Miałam bardzo długą przerwę od forum (ponad 3 lata?) i chcę wrócić do grania.

Vulthur

Postautor: Vulthur » 04 lip 2018, 11:57

I. Postać
1. Imię: Vulthur (zarejestrowany jestem bez "h", proszę o dodanie :) )
2. Płeć: Basior
3. Wiek: 7 lat
4. Opis wyglądu: Czarno-szara, gęsta sierść pokrywa dobrze rozbudowane mięśnie, które doskonale sprawdzają się w walce. W końcu wilk był jednym z najlepszych zwiadowców oraz wojowników w dawnej osadzie. Łatwo zauwazyć jego doświadczenie w walce, gdyż brakuje mu jednego oka, a cała lewa połowa kufy jest pokryta głębokimi, obszernymi bliznami. Zdrowe, widzące ślepie ma kolor szkarłatny (rodzinna cecha). Na boku zwisa mu duża, zmacerowana czaszka, która kiedyś należała do Ghmura, był to najbliższy przyjaciel Vulthura.
5. Charakter: Do wilków obcych jest szorstki i chłodny. Bliższe relacje są rzadkim u niego zjawiskiem, ale jeżeli już ma przyjaciół to jest wiernym kompanem w boju. Lubuje się w zemście na wrogach oraz w przeróżnych torturach na nich. Ich krzyki oraz cierpienie karmią resztkę duszy wilka. Niegdyś znany w swej osadzie jako Okrutny Mściciel.
6. Historia: Żył wraz z niepokorną siostrą Raven w dobrze prosperującej wiosce. Budził w mieszkańcach strach oraz szacunek. Miał jedną jedyną słabość - mała, spokrewniona z nim kulka o czerwonych jak on oczach. Bronił jej za każdym razem, gdy ta pakowała się w kłopoty. Lecz jej ostatnia walka w barze skonczyła się dla ich rodziny fatalnie. Otóż Vulthur dostał rozkaz tortur na Raven. Wierny swoim Władcom chciał wykonać go jak najlżej. Jednak siostra nie chciała się poddać bez walki i pozbawiła brata oka, po czym uciekła jak najdalej od domu. Vulthur udał się w pogoń za nią, gdy tylko doszedł do sił.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Gram tu gdzieś od 2009 r.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Wolny czas trzeba jakoś "zabić"

Sunriise

Postautor: Sunriise » 04 lip 2018, 15:30

I. Postać
1. Imię: Sunrise
2. Płeć: samica
3. Wiek: 2 lata
4. Opis wyglądu: Wysoka wilczyca o długich łapach i szczupłej sylwetce. Jej futro jest biało-szare w dosyć jasnym odcieniu, ciemniejące na uszach i ogonie. Sierść ma krótką w porównaniu z niektórymi wilkami, odstającą od ciała jedynie w paru miejscach, jak przykładowo na policzkach. Jej głowa jest dość wąska, a pysk długi, choć nie przesadnie. Oczy ma jasne bursztynowe, ciepłe, jak ona sama.
5. Charakter: Radosna, wiecznie chętna do zabawy i śmiechu samica. Sunrise kocha się bawić, nie lubi zasad, ograniczeń. Robi to, co chce, o ile nie jest to wbrew przywódcy. Trzyma się szeregu, niekoniecznie stara się o wyższą rangę, bo uważa, że cały ten wyścig po władzę jej nie dotyczy. Tak samo ważniejsze sprawy, jak wojny, czy sojusze. Niekoniecznie ją to obchodzi. Łatwo ją oszukać, wystarczy udawać, że jest się przyjacielem, czy powołać się na kogoś ważnego, lecz najprawdopodobniej tego kogoś potem spyta, więc przykrywka może zostać spalona. Lubi dużo mówić i jest bardzo otwarta, choć swoje problemy trzyma dla siebie. Zawsze stara się pomóc najlepiej, jak umie, pocieszyć, czy spędzić z kimś czas. Uwielbia ryzyko, choć w granicach rozsądku. Ciężko jest pozbyć się uśmiechu z jej pyszczka.
6. Historia: Żyła ze swoimi rodzicami w pewnej watasze. Gdy minął jej pierwszy rok życia, alfa, wyjątkowo okrutny wilk, wysłał ją i kilka innych rocznych wilków na wyprawę po nic. Oszukał je, bo chciał się ich pozbyć, gdy te sprzeciwiały się kolejnym zasadom. Wyprawa trwała i trwała, przeciągała się, młode wilki rozdzielały się, lub padały ofiarą lasu. Ostatecznie Sunrise oddzieliła się od nich, uważając, że to przez nich nie może znaleźć tego, po co ją wysłali. Wyruszyła samotnie i trafiła na te tereny.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Przeglądałam reklamy for na edenie
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Cóż, są wakacje, mam dużo czasu i dużo chęci do grania gdzieś. To forum wygląda interesująco.

Rouben1

Postautor: Rouben1 » 09 lip 2018, 18:16

I. Postać
1. Imię: Rouben
2. Płeć: samiec
3. Wiek: 6 lat
4. Opis wyglądu: Rouben wygląda starzej niż wskazywałby na to jego wiek. Jest wilkiem o szarym umaszczeniu z pojedynczymi, wąskimi pasmami czerni. Jego futro jest krótkie i przerzedzone, dłuższe tylko po bokach pyska dając wrażenie wąsów. Oczy ma jasne, prawie białe, często bez wyrazu. Odzyskują swój blask tylko wtedy, gdy wilka coś zaciekawi. Uszy wilka są wyjątkowo długie i wąskie. Jest to cecha wyglądu, którą odziedziczył po swoim ojcu. Rouben porusza się powoli, niezdarnie i bez energi. Jest sprawny fizycznie, jednak przez nękająca go od szczenięctwa chorobę nie lubi być aktywnym bez potrzeby.
5. Charakter: Z początku sprawia wrażenie spokojnego i dystyngowanego, ale po dłuższej rozmowie z nim łatwo zauważyć, że brak mu ogłady. Wpłynęły na to dwa lata samotnej podróży, podczas której był wolny od społecznych konwenansów. Rouben jest ciekawski i lubi przeprowadzać niecodzienne eksperymenty, jednak nie przepada za dzieleniem się swoimi odkryciami. Z natury jest dobry, nie lubi przemocy i bezpodstawnej agresji. Woli unikać konfliktów i dąży do kompromisów. Gdy już musi podjąć walkę, woli uciec się do podstępów niż do bezpośredniego starcia. Mimo swojej ekscentrycznego i uciążliwego charakteru, Rouben stara się być uczciwym członkiem stada. Ma swój kod moralny, któremu jest wierny.
6. Historia:
Rouben pochodzi małej watahy żyjącej za górami. Urodził się jako syn pary Alfa. Z tego samego miotu ma starszego brata Radoslava, który go inspirował w szczenięcych latach i zaraził ciekawością. Bracia byli bliskimi przyjaciółmi, jednak mieli przeciwne charaktery. Rouben był spokojny, a Radoslav energiczny, nierozważny i czasem porywczy. Różnili się też siłą fizyczną. Starszy brat był szybki i silny, a młodszy o dość przeciętnej sile i nękany chorobą. Od pierwszego roku życia Rouben łatwiej się męczy niż inne wilki, a zbyt długa aktywność sprawia mu ból. Jego rodzina starała się ukrywać słabość syna przed resztą stada, by nie wpływała ona na jego pozycje w watasze. Przez to Rouben wypełniał głównie prace umysłową, a pomimo podobnej inteligencji braci, stereotypowo myślano o nich jak o tym mądrym i tym silnym.

Pewnego dnia część watahy udała się na polowanie pod przywództwem Alf. Niespodziewanie stado zostało zaatakowane przez ogromnego niedźwiedzia, dotychczas niespotykanego na tych terenach. W walce zostały śmiertelnie ranione obie Alfy. Pozostała część stada ledwo uszła z życiem. Winą o porażkę w tak rutynowym zadaniu jak polowanie, został obarczony Radoslav, ponieważ tego dnia był odpowiedzialny za zwiad terenu. Oprócz tego oskarżano go o tchórzostwo, gdyż po śmierci Alf niewystarczająco szybko przeją dowództwo w walce, przez co zginęły również dwa inne wilki. Wataha w nieświadomej chęci rozładowania emocji obarczała Radoslava co raz to nowymi oskarżeniami i podważała jego pozycję jako kolejnej Alfy. Rouben bronił brata, jednak na niewiele się to zdało. Stado domagało się by to właśnie on został kolejnym przywódcą. Rouben niechętny posiadania tak wysokiej pozycji i świadomy swojej słabości uknuł wraz z bratem plan. Zaproponował, że oboje zawalczą ze sobą o pozycje Alfy. Radoslav zwycięży i w ten sposób zrehabilituje się w oczach watahy, a Rouben odejdzie by uniknąć dalszych konfliktów i tak razem przywrócą pokój. Jak postanowili, tak zrobili. Reszta stada, nie wiedząc o fizycznej słabości młodszego brata i przekonana o tym, że właśnie on zwycięży swoim sprytem, przystała na pomysł. Rouben przegrał i odszedł z watahy. Brat, który od młodości był przygotowywany do roli następcy, był dla niego ważniejszy. Życie w stadzie i tak wydawało się nie dla niego. Już od jakiegoś czasu zastanawiał się nad opuszczeniem grupy, przy której trzymało go tylko przywiązanie do brata. Postanowił udać się na dwuletnią wędrówkę, podczas której badał świat i przeprowadzał swoje ekscentryczne eksperymenty. W czasie podróży natkną się na tereny klanów z Wilczej Krainy i postanowił zostać ciekawy odmiennej kultury i zmęczony brakiem stałości w życiu.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Kiedyś grałam na starszej wersji forum, google pomogły w znalezieniu nowej
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Bo mi się nudzi i poczułam wspomnień czar

Szelena1

Postautor: Szelena1 » 10 paź 2018, 16:38

I. Postać
1. Imię: Szelena
2. Płeć: samica
3. Wiek: szczeniak
4. Opis wyglądu: jeszcze nie wiem...
5. Charakter: jak wyżej
6. Historia: ...

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? gram na tym forum już od dawna
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie]nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? mam ochotę pograć, chcę oderwać się troszkę od rzeczywistości

Wróć do „Rejestracja”