Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem - zajrzyj do tego działu. W przeciwnym razie Twoje konto nie zostanie aktywowane. Musisz wysłać tutaj zapis w celu aktywacji konta.
Assarii

Re: Rejestracja

Postautor: Assarii » 08 mar 2018, 12:04

I. Postać
1. Imię: Assari
2. Płeć: samica.
3. Wiek: nienarodzona
4. Opis wyglądu: pewnie ciemna sierść, ale to jeszcze to ustalenia.
5. Charakter: nieznany, jeszcze się nie urodziła przecież.
6. Historia: tu też nie mam co wpisać :C

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Nie pamiętam, długo już na nim jestem.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie.
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Już tu gram, to multikonto.

Driika

Postautor: Driika » 27 mar 2018, 13:05

I. Postać
1. Imię: Drika
2. Płeć: ona
3. Wiek: 1,5 roku
4. Opis wyglądu: brązowa wilczyca z jasnym brzuchem, jeszcze młodzieńczej budowy.
5. Charakter: dumna i nieustępliwa, ale zbyt ceni sobie swoje życie, by bawić się w honor. Sympatyczna, choć nie zawsze miła. Ceni inteligencję i dyskrecję, a także umiejętność nie bycia przy tym zimnym bucem. Ma skłonności do dramatyzowania nad błahymi rzeczami, za to olewania istotnych.
6. Historia: tutaj jeszcze żadna. Urodziła się w krainach za górami, dorastała razem z siostrą i wyniosła się z rodzinnych stron zaraz po niej.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? bo gram tu od 9 lat xD
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? [Tak/Nie] gdzieżby
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? żeby podrażnić Sirhaana

Lasairr

Postautor: Lasairr » 24 maja 2018, 18:12

I. Postać
1. Imię: Lasair
2. Płeć: Samica
3. Wiek: 3 lata
4. Opis wyglądu: Niewielka wilczyca o brązowej sierści, która jest ciemniejsza na grzbiecie i stopniowo jaśnieje ku brzuchowi. Rozmiar nie zapewnia jej może ogromnej siły, ale nadrabia zwinnością i szybkością. Te szczupłe łapy są wytrzymałe i przyzwyczajone do długich biegów. Lasair posiada intensywnie złote oczy, którymi bezlitośnie przypatruje się wszystkim.
5. Charakter: Jest dzika. I to bardzo. Przyzwyczajona do uciekania i nieustannej walki o życie, Lasair nauczyła się jednego - nikomu nie ufać. Do wszystkich podchodzi z dystansem, bardzo ostrożnie. Potrafi o siebie zadbać. Jest odważna, niekiedy buńczuczna, zdeterminowana. Nie odzywa się dużo, zwłaszcza, gdy dużo się dzieje. Woli siedzieć i obserwować rozwój wydarzeń. Mimo to łatwo ją sprowokować. Staje się wtedy bardzo agresywna i trudno ją uspokoić. Nie uzewnętrznia też swoich uczuć, wydaje się być wiecznie oschła i zimna. Jednak pod tą utworzoną przezeń skorupą kryje się czuła istota, która będzie zawsze walczyć o bliskich, choćby nie miała żadnych szans na wygraną. Jest lojalna i troskliwa.
6. Historia: Wiodła spokojne życie aż do pewnego czasu. Jej rodzina wplątała się w konflikt z innym stadem w odległych krainach. Po krwawych walkach wszystko wskazywało na to, że tylko ona spośród jej bliskich przeżyła. Nie był to jednak koniec jej koszmaru. Wrogowie postanowili nie spocząć, póki nie wybiją wszystkich z rodu Lasair. Wilczyca musiała uciekać. Przez długi czas próbowała zgubić swoich prześladowców, aż w końcu postanowiła stanąć do walki. Udało jej się zabić jednego z członków stada. W chwili gdy odwracała się od trupa, zobaczyła jak alfa stada rzuca się na nią. Byłby to jej koniec, gdyby nie myśliwy, który akurat był w pobliżu. Zastrzelił alfę, umożliwiając tym samym Lasair ucieczkę.

II. Gracz
1. Skąd dowiedziałeś/łaś się o forum? Postanowiłam odszukać to forum, ponieważ grałam tu 3 lata temu. Weszłam więc na swoje stare konto na poprzedniej edycji i w PW znalazłam link.
2. Czy to Twoja pierwsza postać na tego typu forum? Nie
3. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć? Zaczęłam wakacje i chciałam trochę pograć, bo pamiętam jaką frajdę mi to sprawiało tutaj.

Wróć do „Rejestracja”